Przy naszej parafii działa i rozwija się wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym. W 2015 roku były pierwsze w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym i po ich zakończeniu zawiązała się wspólnota. Obecnie liczy ona około trzydziestu osób. W czerwcu zakończyły się wspomniane rekolekcje i od tego czasu trwają spotkania. Czym jest ta wspólnota? ODPOWIEDŹ ZNAJDZIESZ TU [KLIK] Inicjatorem rekolekcji i wspólnoty był ks. Piotr Olechowski, który duchowo troszczy się o rozwój osób mu powierzonych. Na modlitewne spotkania zaproszony jest każdy kto ma ochotę. Nie mamy ograniczeń wiekowych ani moralnych. W Dzierzgoniu spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:45. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Niedziela, IV Tydzień Wielkanocny
Czwarta Niedziela Wielkanocna